Nasi klienci pochodzą głównie z następujących miast:
Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Gliwice, Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Tarnowskie Gory, Mikołów, Knurów, Tychy, Piekary Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice, Czeladź, Mysłowice, Sosnowiec, Jaworzno, Będzin, Orzesze, Łaziska Górne, Radzionków, Czerwionka-Leszczyny, Sośnicowice, Wojkowice, Pyskowice

Zdarza się również, że nasi klienci mieszkają dalej. W takich sytuacjach, ze względu na czas i koszt dojazdu doliczana jest dodatkowa opłata.

Dopłata +80 zł:
Radlin, Siewierz, Kuźnia Raciborska, Sławków, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Pszczyna, Rydułtowy, Kalety, Strumień, Pszów, Poręba, Lubliniec, Łazy,Toszek, Rybnik, Żory, Imielin, Lędziny, Miasteczko Śląskie, Bieruń

Dopłata +150 zł:
Myszków, Zawiercie, Czechowice-Dziedzice, Ogrodzieniec, Koziegłowy, Woźniki, Skoczów, Żarki, Pilica, Wilamowice

Dopłata +250 zł:
Bielsko-Biała, Cieszyn, Ustroń, Racibórz, Wisła, Krzanowice, Częstochowa, Blachownia, Szczyrk, Szczekociny, Żywiec, Koniecpol, Kłobuck, Krzepice

Szanowny kliencie!
Jeśli pochodzisz z miasta, które nie zostało tu wypisane, również możesz liczyć na naszą pomoc.
Prosimy o kontakt poprzez formularz konaktowy lub telefonicznie.
Pragnąc zapewnić państwu kompleksową i profesjonalną usługę, czas jaki potrzebujemy na montaż podawany jest z zapasem.

W przypadku klimatyzacji z jedną jednostką wewnętrzną (jedno pomieszczenie) montaż trwa zwykle od 4 do 8 godzin. Różnice te wynikają głównie z materiałów w jakich dokonywane są odwierty, długości instalacji oraz innych warunków np. pogodowych.

W przypadku większych systemów klimatyzacji multisplit (dwa lub trzy pomieszczenia), czas potrzebny na montaż ustalany jest indywidualnie po dokonaniu oględzin miejsca instalacji.
1. Dokonanie zamówienia na stronie internetowej nie jest wiążące dla żadnej ze stron. Jest tylko i wyłącznie informacją dla sprzedającego o chęci zakupu przez kupującego.

2. Po złożeniu zamówienia na stronie internetowej, sprzedawca nawiązuje kontakt z kupującym celem uzgodnienia dalszych działań, mających na celu finalny zakup i montaż urządzenia.

3. Ceny zawarte na stronie internetowej są cenami poglądowymi i mogą nie znacznie różnić się w ostatecznym rozrachunku.

1. Nasza firma działa w pełni legalnie na terenie Polski. Posiadamy certyfikat dla świadczonych usług wydany przez Urząd Dozoru Technicznego.
2. Używamy materiałów oraz gazów fluorowanych pochodzących jedynie z wiarygodnych i legalnych źródeł.
3. Nasi pracownicy to wyłącznie wykwalifikowani monterzy z doświadczeniem i wiedzą praktyczną, posiadający wymagane uprawnienia.
4. Nasza firma jest zarejestrowana na terenie Polski:

FreoZen Bernard Banasik
NIP 641 244 41 81
REGON 388658977
Zabrze 41-809
ul. Edwarda Mendego 5
tel. 690190266
email: klima.freozen@gmail.com